Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 19 2019 18:38:37
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
Zjazd Kresowian 4
Zjazd Kresowian 4
XV Zjazd Kresowian na Jasnej Górze - 5.07.09 r.
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Zygmunt Wrzodak o tarczy
Obronność

Przelewa się fala demagogii i zwykłego kłamstwa n/t instalacji w Polsce tzw. "Tarczy anty-atomowej", ale przede wszystkim n/t sporu między rządem a administracją Prezydenta R.P. i samym Prezydentem co do "techniki" negocjacyjnej. To co zrobiła była Minister Spraw Zagranicznych Anna Fotyga w USA z polecenia Prezydenta kwalifikuje się w Państwie prawa do Trybunału Stanu. Odwiedziła administrację obcego Państwa po to, aby zadeklarować, że jej opcja polityczna (PIS) jest gotowa finansować instalację "tarczy" z polskiego budżetu aby tylko ta "tarcza" była. Taki gest może wykonać tylko zdrajca albo prymitywny agent CIA zainstalowany w najwyższych gremiach polskiej władzy. Do chóru obrońców "zdrady narodowej" włączyła się dziś gazeta "Nasz Dziennik" i boleje razem z L. Kaczyńskim i p. Fotygą, że Rząd nie chce dopłacać do "tarczy". Gazeta ND nie pyta przeciwko komu ta "tarcza" jest skierowana, ile nas będzie to kosztowało, kto będzie decydował, kiedy użyć tej "tarczy", jaka jest skuteczność "tarczy", ile Amerykanie chcą polskiej ziemi wyłączyć jako eksterytorialny teren, ile głowic nuklearnych ma być umieszczonych pod hasłem "tarczy", ile głowic nuklearnych Rosja wyceluje w nasze terytorium, dlaczego USA rozmawiają bez udziału Polski z Rosją o warunkach instalacji "tarczy" w Polsce, dlaczego USA nie wywiązało się z programu offsetowego w ramach zakupu myśliwców amerykańskich-16 przez Polskę itd. Naiwna wiara kręgów "prawicowych" w Polsce w dobroć USA jest tak podejrzana jak miłość Bieruta do Sowietów. Syjoniści rozkradli Polskę i teraz potrzebne jest im obce wojsko do obrony ukradzionego majątku, zaś Polacy są potrzebni Amerykanom jako "tarcza" w rozgrywce z Putinem, przeciw jego antysyjonistycznej postawie. Straszenie Polaków Iranem i Koreą Północną jest prymitywną demagogią.
Uważam, że postawa syjonistyczna kliki politycznej od Kwaśniewskiego do Kaczyńskich jest wpisana w strategię polityczną mająca na celu rozbiory Polski. Oni wszyscy pod szyldami "prawicy", czy "lewicy" realizują ten sam scenariusz od kilku lat - likwidacji Państwa Polskiego. Ale dlaczego Nasz Dziennik opowiada się po stronie syjonistów-neokonserwatystów??? Kto się opowiada za Polską niech publicznie to ujawni, piszmy do Prezydenta R.P protesty, by zaprzestał prowadzić polityki przeciwko Polskim żywotnym interesom narodowym.


Zygmunt Wrzodak
4.07.2008


Komentarze
Adam Smiech dnia lipiec 05 2008 02:28:04
Można tylko dodać, że po dzisiejszej połowicznej decyzji Tuska, ludzie obłąkani rusofobią wytoczyli już najcięższe armaty - o uleganiu Moskwie, o ustaleniach Tuska w Moskwie, o telegramach gratulacyjnych Putina i Miedwiediewa do Tuska itp. Doprawdy żałosne. Oczywiście, gdyby decyzja była na tak, ci sami ludzie nie mówili by o uleganiu USA, o ustaleniach Fotygi w Waszyngtonie, o telegramach gratulacyjnych Busha, czy Kristola... I jeszcze to tworzenie medialnego faktu, jakoby to polska prawica (sic!) była wielkim zwolennikiem tarczy itd. Cóż, jaka jest ta prawica, każdy widzi... Czekamy jeszcze tylko na stały felieton Józia Sz. w Naszym Dzienniku. To dopiero będzie cymes!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014