Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumPaździernik 18 2019 15:35:43
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
3
3
Irak
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Niech żyje Serbia!
Polityka ZagranicznaKim są ci panowie?


Richard C. Holbrooke - wg niezależnych portali amerykańskich to Richard Moos, Żyd, który zmienił nazwisko na bardziej dostojne. Formalnie Demokrata, członek administracji Clintona (m.in. ambasador USA przy ONZ), ale przede wszystkim członek Council on Foreign Relations, potężnej organizacji kształtującej politykę USA. Znany wróg Serbii. 25.11.2007 r. ogłosił artykuł w Washington Post, w którym twierdził, że "Kosowo powinno ogłosić niepodległość od Serbii ignorując groźby Rosji".

Wesley Kanne Clark - generał amerykański pochodzenia żydowskiego (wywodzi się z białoruskich Żydów - jego pradziadek wyemigrował do USA), członek Council on Foreign Relations, "zasłynął" przede wszystkim jako dowódca zbrodniczej operacji NATO w 1999 - bombardowania Jugosławii w dniach 24.03.99-10.06.99. W wyniku tej operacji opartej o fałszywe przesłanki o rzekomych czystkach etnicznych dokonywanych przez Serbów w Kosowie(w rzeczywistości było odwrotnie, tzw. partyzanci z albańskiej UCK, mając pełne poparcie Zachodu, dokonywali zamachów terrorystycznych na ośrodki władzy serbskiej oraz dokonywali wypędzeń ludności serbskiej z Kosowa) śmierć poniosło od 1500(dane NATO) do 5700(dane jugosłowiańskie) osób cywilnych, zniszczono poważną cześć infrastruktury przemysłowej Jugosławii.

William(Bill) Kristol - neokonserwatysta amerykański pochodzenia żydowskiego, syn "rodziców neokonserwatyzmu", byłych trockistów Irvinga Kristola i Gertrudy Himmelfarb. Wielki zwolennik agresji G.W. Busha na Irak oraz zapiekły stronnik polityki Izraela. Obecnie jest doradcą d/s polityki zagranicznej kandydata Republikanów na prezydenta, senatora Johna McCaina.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na niektóre nazwiska wystepujące wśrod członków Council on Foreign Relations:

Leslie H. Gelb, Maurice R. Greenberg, David Rockefeller, David M. Rubenstein, Michael H. Moskow, Stephen Friedman, Martin S. Feldstein, Kenneth M. Duberstein, Madeleine K. Albright, Richard Nathan Haass, Richard E. Salomon, Robert E. Rubin, Sandy Berger, Michael Bloomberg, Edgar Bronfman, Sr., Ethan Bronner, Zbigniew Brzezinski, Wesley Clark, Hillary Clinton, William Cohen, Dianne Feinstein, Noah Feldman, Mikhail Fridman("rosyjski" oligarcha), Alan Greenspan, Richard C. Holbrooke, Robert Kagan, Irving Kristol, Zalmay Khalilzad, Henry Kissinger, Joseph Lieberman, John McCain, Barack Obama, Richard Pipes, Norman Podhoretz, Condoleezza Rice, George Soros, James Wolfensohn, Paul Wolfowitz, Robert Zoellick, Mortimer Zuckerman.

No, i jesteśmy w domu. Proszę bardzo - jaki kalejdoskop polityki amerykańskiej! Kandydaci na prezydenta, politycy obu partii. A Amerykanie nadal wierzą w demokrację?!?

Jeszcze kilka słów komentarza do absurdów wypowiedzianych przez wspomniane wyżej w informacji pochodzącej z Onetu osoby.
Ludziom tym wydaje się, że opinii publicznej można wcisnąć już dosłownie każdą głupotę. Rosja stojąca za demonstracjami? Idąc tropem podobnej "logiki" należałoby się spodziewać, że Serbowie bez zgubnej asysty Rosji zamiast ksenofobicznie bronić integralności swojej ojczyzny, podziękowaliby za odebranie im Kosowa, a ambasadę amerykańską obrzucili kwiatami zamiast kamieniami. Ale wtrąciła się ta okropna Rosja i znów nacjonalizm zwyciężył. Cóż za przenikliwa analiza!
A jednak, pomimo przesłanek wskazujących na kliniczny kretynizm tych wypowiedzi, ich powierzchowna głupota jest tylko pozorem. W istocie, ludzie ci w sposób oczywisty pragną osiągnąć dwa podstawowe cele. Główny, w postaci sprowokowania Rosji, i poboczny, w chęci znalezienia żywiołów zdradzieckich w narodzie serbskim, które to żywioły stałyby się oparciem dla wrogów Serbii na wzór tych, którzy za 200 mln dolarów sprzedali Amerykanom prezydenta Miloszevicia w 2000 r. (tyle, że dzisiaj kosztowałoby to USA mniej). Sprowokowanie Rosji jest celem naczelnym, mogącym zrodzić wielkie niebezpieczeństwo dla całego świata. Widać wyraźnie, że USA dąży do konfliktu z Rosją. Wypuszczenie, jak harcowników, tych pomniejszych członków CFR, jest krokiem do przodu na drodze do światowego spięcia. Można mieć jedynie nadzieję, że Rosja, prowadzona rozsądnie przez prezydenta Putina i jego następcę, zareaguje spokojnie, nie dając amerykańskim jastrzębiom szansy na dalszą eskalację konfliktu.Adam Śmiech
Komentarze
gjw dnia luty 22 2008 18:58:14
Najlepiej podsumował to ros. minister spraw zagr. Ławrow; albo stosunki międzynarodowe kierują się praworządnością albo nie; jeśli rząd amerykański złamał tę zasadę, to niech teraz chociaż powstrzyma się od wylewania krokodylich łez.
gjw dnia luty 22 2008 21:14:43
Rzecznik Chalil Zad? Tragifarsa! smiley
Alicja dnia luty 25 2008 12:27:45
Szkoda tylko ,że mamy takie podzialy w narodzie,niektórym na ręke i kieszeń ,to co sie dzieje.Mamy tu swoich,, Kosowajan "wszelkiej masci ubectwo i mafie.Ciezko zyc ludziom uczciwym .
Pamietam dawno temu przeczytana książkę St.Swianiewicza ,,W cieniu Katynia" i jego rade, aby Polska w miare swoich mozliwosci układała dobre stosunki z Rosja. Dziwi tylko ,ze wszyscy wazni,którzy parali sie historia ,Tusk ,Bartoszewski ,ze nie wspomne o innych ,nie wyciagleli zadnych wniosków,no ale czy to sa politycy oddani narodowi?
Chciałoby sie pomarzyc jak Zinowiew za ludzmi szczerymi ,otwartymi oddanymi swojemu narodowi smiley a nie obcym interesom.
gjw dnia luty 26 2008 00:27:40
Tacy ludzie jeszcze się znajdą i zajmą odpowiednie miejsca tylko trzeba codziennie na to pracować, wierzyć i modlić się: Boże wybaw Polskę! Chryste, nasz arcykapłanie i królu, któremu jest dana wszelka władza na niebie i ziemi, ujmij się za Serbami i wszystkimi, których krzywdzą Twoi wrogowie! Boże, panujących Panie, królów mocy i ufanie!
RomanK dnia luty 26 2008 23:12:26
Panei Adamie...AQmerykanie wierza w demokracje,,ale to co sie dzieje ten rerality show i cyrk na menorze to nei demokracja!
Cala ta kampania wyborcza fo paskudna farsa i drwiny z Ameryki!
Amerykanie to wiedza dlatego tak samo jak POlacy nie niora udzialu w farsie...
Panowie dzis Costa Rica- Kostaryka uznala Palestyne...ku wscieklowsci Israela!
DOlaczcie do protestow przeciwk Kosovo zadanie uznania Palestyny...to najpiekniezy prezent jaki mozna zafundowaC ...NEOKONOM
gjw dnia luty 27 2008 02:13:13
Przed nami wybory prezydenckie w Rosji i Stanach. Niby i tu i tam teatr, bo z góry wiadomo, kto ma wygrać (Miedwiediew i McCain). Ogromna różnica polega jednak na tym, że Rosja wybiera z wałsnej woli rzecznika swoich uprawnionych interesów narodowych ponosząc nader umiarkowane koszty tej formalności, a Ameryka ma zatwierdzić szefa posterunku żandarmów świata, pakujących się z butami tam, gdzie ich nie proszą i nie mają nic do szukania zgodnie z rozsądkiem i prawem. Wydaje przy tym grube miliony , które powinna przeznaczyć na pomoc najbardziej cierpiącym i potrzebującym, jeśli chce choć trochę zmniejszyć karę Bożą, która niechybnie w końcu na nią spadnie za niesprawiedliwość i cynizm.
Adam Smiech dnia luty 27 2008 11:52:50
A tymczasem Judeoameryka rozmyśla nad umieszczeniem kolejnych elementów tarczy w Indiach. A więc, dalszy ciąg osaczania Rosji. Oj, neokonsi stąpają po cienkim lodzie. Byle tylko nie zapalili świata dla swoich obłędnych idei. Najgorsze jest to, że znajdą wariatów w Polsce, którzy ochoczo i nawet bez wynagrodzenia będą spełniać ich zachcianki. A uczciwi Polacy znów będą musieli się tłumaczyć przed braćmi Słowianami.
gjw dnia luty 28 2008 00:38:05
Są pewne rzeczy, na które nawet spokojny i otwarty na świat Miedwiediew nie będzie pozwalał bez końca. Rosja może w każdej chwili przetrącić kręgosłup "wielkiemu szatanowi", doprowadzając w tajemnicy do rozmieszczenia swoich najnowszych rakiet plot i pozwalając na kampanią bombardowań przeciw krajowi, gdzie tego dokonała. Będą straty w ludziach jak nad Indochinami 1962-73 i piloci przestaną się zgłaszać na ochotnika do Judenluftwaffe i koniec potęgi... Nie robi tego głównie ze wzglądów z zakresu ekonomii politycznej; chce zgarnąć jeszcze dalsze biliony $ i euro na własne unowocześnienie w ramach strategicznych programów narodowych. No ale jeżeli druga strona będzie nadal tak igrać, to się pewno czegoś doigra i to być może już wkrótce. Pan Bóg nierychliwy...
Marzena Zawodzinska dnia marzec 03 2008 21:54:52
http://www.youtube.com/watch?v=N1VX2KAjIgk
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014