Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 16 2019 18:34:45
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
12
12
Irak
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Zmarł Bobby Fischer, mistrz szachowy
Jednodniówka Narodowa Jak twierdził w wywiadach radiowych, władze amerykańskie pod wpływem sił żydowskich, w podstępny i bezprawny sposób odebraly mu paszport, co było przyczyną zatrzymania w 2004 roku i wydalenia z Japonii, gdzie mieszkal ze swoją żoną - Japonką, również mistrzynią szachową. Dowodził, że paszport, którym się posługiwał był wydany przez ambasadę amerykańską w Szwajcarii zaledwie rok wcześniej i że był cały czas ważny. Zwrócił się o azyl polityczny do Niemiec, powołując się na obywatelstwo niemieckie swojego ojca, jednak władze Niemiec odmówiły tej prośby. Podobnie uczyniły władze Islandii, choć przyznały mu prawo do osiedlenia się w tym kraju, gdzie mieszkał do końca życia.

Po tzw. terrorystycznych atakach 9-11, Fischer twierdził, że były one dziełem wywiadów amerykańskiego i izraelskiego, a na wiadomość w tym dniu o tym, że zaatakowano Pentagon i Biały Dom, odpowiedział w wywiadzie radiowym dla stacji filipińskiej, że "To świetna wiadomość". Wyznał też, że "nikt nawet nie interesuje się tym, że Stany Zjednoczone i Izrael mordują Palestyńczyków." Wzywał do "zamknięcia wszystkich synagog" w USA i unieszkodliwienia "setek tysięcy przywódców żydowskich w Ameryce" i "aresztowania Żydów". Wkrótce po tym amerykańskie władze szachowe w cofnęły mu członkostwo w Federacji Szachowej.

Bobby Fischer prowadził życie ekscentryka, jednak jasność jego umysłu, doskonała pamięć i charakterystyczne spojrzenie na politykę światową, towarzyszyły mu do końca życia.

W informacji o śmierci, agencja izraelska JTA zadała pośmiertnie cios wymierzony z premedytacją pisząc, że zmarł "Bobby Fischer, mistrz szachowy. Urodzony jako Żyd."

bibula.com
Komentarze
gjw dnia styczeń 19 2008 21:22:51
Był synem spolszczonej (przynajmniej językowo) Żydówki, która rozczarowała się do komunizmu w ZSRS oraz niemieckiego fizyka, imigranta do St. Zj. - też byłego komunisty. Na Żyda nie wyglądał, nie został wychowany w juadizmie, więc się za członka tej cywilizacji ani tej rasy nie uważał. Myślę, że uparte próby przedstawienia go w tej roli spowodowały u niego rosnącą irytację i niechęć do żydowskiego szowinizmu. Ciekawostką jest, że na pytanie dziennikarzy, za kogo się w takim razie uważa, odpowiadał, że czuje się Amerykaninem pochodzenia polsko-niemieckiego, a najbliżej mu do Polaków ze względu na język ojczysty matki. Podkreślał to jeżdżąc białym Fiatem 125 p. Zaszczuwanie tego wybitnego i ciekawego, aczkolwiek drażliwego i nie do końca zrównoważonego człowieka było zatem również przejawem antypolonizmu...
Niech mu ziemia lekką będzie. smiley
Adam Smiech dnia styczeń 20 2008 02:31:33
Tak, Bobby Fischer nie był Żydem. Taki był jego świadomy wybór. Dla talmudystów, rządzących światem białego człowieka jest to niepojęte, gdyż dla nich nie istnieje nic ponad pokrewieństwo krwi. Fischer doskonale poznał mechanizmy żydowskiej władzy w USA i przy każdej okazji zwalczał je porzucając kurtuazję. Ściągnęło to na jego osobę wybitną nienawiść żydowską. Szczególnym rodzajem tej nienawiści jest sugerowanie, wtedy kiedy wylewanie pomyj przestaje dawać rezultaty, że dany człowiek jest wariatem, niepoczytalnym. Tak było i jest również w przypadku Bobby'ego Fischera, którego niezawodna Gaz. Wyb., organ żydowskiego wpływu i żydowskiej inteligencji w Polsce, nazywa paranoikiem.
Fischer był o krok od aresztowania przez władze USA. Pomocną dłoń wyciągnąl do niego dopiero rząd Islandii. Pod koniec życia uzyskał także obywatelstwo tego kraju.
gjw dnia styczeń 20 2008 22:27:19
Arcymistrz świata w szachach nie może być chory umysłowo. Może być dziwakiem, oryginałem, a nawet faszystą czy komunistą tylko nie wariatem. Jeśli ktoś wierzy w takie bzdury, to zasługuje na... "Gazetę Wyborczą"!
tl dnia styczeń 23 2008 18:19:40
Środowisko wyborczej to największy matecznik stalinowców (obecnie już drugiego i trzeciego polkolenia) w Europie Środkowowschodniej. Określenie 'żydokomuna' pasuje do tego środowiska w 200%. To najgorsi totalitaryści, którzy kryją się pod wolnościową frazeologią. Bardzo trafnie określił Michnika ś.p. Z. Herbert - za to wyborcza przedstawiała go jako wariata. Ludzie wyborczej gdyby mogli urządziliby obozy koncentracyjne dla wszystkich, którzy nie myślą tak jak GW napisze.
To smutne, że jest tyle wykształciuchów, którzy idą na smyczy Michnika. Pocieszające, że podobno nakład GW zmalał.
gjw dnia styczeń 24 2008 08:42:16
Publiczna tajemnica; większość egzemplarzy tego wiodącego niegdyś dziennika leży i odjeżdża na przemiał Jest to m. in. zasługa "Dziennika" Springerowskiego. Dlatego jeszcze raz stwierdzę: Niemcy też czasem mogą się nam na coś przydać...smiley
Adam Smiech dnia styczeń 24 2008 16:32:19
No, tak. Np. nie tak dawno, w czasie kłótni o odszkodowania, za poprzedniego rządu, podnosili, jakże słusznie, że część odszkodowania za straty poniesione przez Polskę stanowią Ziemie Odzyskane. Powiedzieli więc dokładnie to, co konsekwentnie głosił Jędrzej. A tymczasem nasi pożal się Boże narodowcy z LPR, bezmyślnie krzyczeli co innego. Jesli nasza pozycja w dyskusji o Ziemiach Wschodnich ma być silna i jeśli chcemy być konsekwentni w argumentacji, to oczywiście, uznanie Ziem Odzyskanych za część niemieckich reparacji wojennych jest jedynym, słusznym i logicznym rozwiązaniem.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014