Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 16 2019 18:39:24
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
Pod pomnikiem Dmowskiego 8
Pod pomnikiem Dmowskiego 8
90 rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego - Warszawa 27.06.09 r.
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
W obronie prof. Pazia
Jednodniówka Narodowa

Prof. Bogusław Paź został brutalnie zaatakowany przez skrajnych fanatyków wiary ukrainnej za swoją walkę z neobanderyzmem. Atak przeprowadziły wspólnie Gazeta Wyborcza, Gazeta Polska oraz mniej lub więcej uzależnione od tej ostatniej portale niezalezna.pl i fronda.pl. Są to wrogowie Polski, wielbiący Ukrainę i nienawidzący Rosji. Każdego, kto ma inne od nich zdanie opluwają, wylewają nań pomyje i obowiązkowo obrażają, nazywając sługusem Putina, bądź agentem wpływu Rosji. W obronie prof. Pazia wystąpił ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Całkowicie solidaryzujemy się z poglądami oskarżonego naukowca oraz popieramy akcję podjętą w jego obronie.

Wszyscy wiedzą, kim są ludzie kryjący się za szyldem GW, tylko nieliczni jednak, w tym Jednodniówka Narodowa, od samego początku wiedziała, kim są ludzie środowiska Gazety Polskiej et consortes. W imię walki z Rosją gotowi są poświęcić wszystko, także Polskę. Politycznie, to pachołki neokonserwatystów, ideowo, na ogół, judeochrześcijanie, a więc zwolennicy koncepcji, która również pochodzi z USA, gdzie mniej więcej na przełomie lat 70-tych i 80-tych doszło do zawiązania ścisłego sojuszu chrześcijan-protestantów z żydami. Od początku wiedzieliśmy, że ludzie ci instrumentalnie próbowali wykorzystać sprawę banderowską po to, żeby się uwiarygodnić, a potem przejąć ją i zamieść pod dywan. Niestety, wielu naiwnych, także Kresowian, nabrało się na ich głodne kawałki. Sakiewicz nawet w pewnym momencie stanął na czele Marszu Pamięci Kresowian w 2013 r.! Szydło oczywiście musiało wyjść z worka. Chwała ks. Isakowiczowi-Zaleskiemu, że nie uległ presji tych fanatyków, za co także i jego spotkały obelgi. Kto jeszcze dotąd nie rozumiał, kim są ci ludzie, niech sprawa prof. Pazia otworzy mu oczy, niech uczynią to obelgi rzucane na dobrych Polaków, którzy ośmielili się mieć inny pogląd od tych wasali Zachodu i ośmielają się nie pragnąć wojny z Rosją. A komu się oczy otworzą, niech przekazuje wiedzę dalej i otwiera oczy innym.
Poniżej fragment wystąpienia ks. Isakowicza-Zaleskiego w obronie prof. Bogusława Pazia:

"...w tych dniach w wyniku wspólnej akcji "Gazety Wyborczej" i Frondy.pl. oraz Niezaleznej.pl, będącej mutacją "Gazety Polskiej", doszło do podobnego samosądu. Tym razem nad dr. hab. Bogusławem Paziem, profesorem Uniwersytetu Wrocławskiego. Poszło o jego wpis na zamkniętym profilu na FB, który to wpis wywołał ogromne emocje. Prokuratura wszczęła postępowanie wyjaśniające w tej sprawie, choć w wielu innych wypadkach, o stokroć gorszych, zachowuje ona całkowitą bierność. Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. dr hab. Marek Bojarski przekazał sprawę do komisji etyki i rzecznika dyscyplinarnego. Zanim jednak prokuratorzy, członkowie komisji i rzecznik podjęli jakiekolwiek działania, to Jego Magnificencja był łaskaw zawiesić profesora na okres sześciu miesięcy, odbierając mu na ten czas - uwaga! - połowę należnego mu wynagrodzenia. Równocześnie wspomniane media jak na komendę przeprowadziły "szturm generalny" na profesora, atakując jego dobre imię i nie dając mu prawa do jakiegokolwiek obrony. Co więcej, Fronda.pl, która prawem kaduka mianowała sama siebie "portalem poświęconym", znieważyła publicznie naukowca, nazywając go "ewidentnym agentem wpływu Putina".

Całość tekstu

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014