Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 17 2019 23:13:49
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
9
9
Mordy UPA
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Bez tytułu.
Jednodniówka Narodowa

Od 8 miesięcy, od czasu banderowskiego zamachu stanu dokonanego przy pomocy międzynarodowej finansjery z Wall Street , od zainstalowania w Kijowie ludzi wyglądających zgoła na rzezimieszków, a oficjalnie uznawanych przez t.zw. „Zachód” za „rząd” ukraiński obserwujemy powolną dekompozycję „państwa” ukraińskiego. Kolejne obwody, tym razem Doniecki i Ługiański żądają suwerenności a dalej włączenia w skład Federacji Rosyjskiej. Odłączenie kolejnych obwodów z południa jest tylko kwestią czasu. Zrobi się ciekawie kiedy całe Zadnieprze opowie się po stronie Rosji, bo sadząc po coraz „mocniejszych” odpowiedziach „rządu” szubrawców kijowskich Moskwie, mogą oni prysnąć bohatersko „na z góry upatrzone pozycje” do Lwowa. Tym samym „Ukraina” de facto przestanie istnieć.
Niektórzy mądrzy politycy zaczynają już powoli myśleć o przyszłości. Do takich należy V. Orban premier Węgier. Zażądał od kijowskiej junty autonomii, podwójnego obywatelstwa i samorządu dla Węgrów t.zw. Zakarpacia. Prościej mówiąc wysłał sygnał, że będzie bronił swoich rodaków w razie banderowskiej agresji oraz pośrednio uznał, że tak jak on Węgrów tak Putin Rosjan może wspierać w ich walce o samostanowienie. Pan premier Orban doskonale rozumie, że Ukraina jest państwem zaistniałym co prawda na mapach, ale faktycznie nigdy nie będąca jednolitym organizmem. Bo w istocie tak jest. To „państwo’ ulepione z cudzych ziem (w tym rdzennie polskich) służące, jak przed stu laty pisał R. Dmowski, najgorszym szumowinom świata do robienia lewych interesów (oligarchowie czyli bandyci) i dalszej ekspansji w kierunku bogactw Rosji. Dlatego Orban nie będzie tej hucpy wspierał, bo stoi na straży interesu Węgier. To jest dla niego priorytet.
Jakże karykaturalnie wygląda pohukiwanie warszawskich mędrków w porównaniu do tego polityka. Wasalne wykonywanie poleceń ich nowych panów z Waszyngtonu i Berlina powoduje u mnie odruch wymiotny! Całkowity brak refleksji nad tym co wokół nich się dzieje i bezmyślne trzymanie się absurdalnych dzisiaj wizji budowy „międzymorza”, którego przecież nikt nie chce. W imię chorej wizji rosyjskiego zagrożenia depczą interesy wielkiej rzeszy Polaków zamieszkałych Kresy, bratając się z najbardziej antypolskimi ruchami politycznymi w poradzieckich państwach efemerydach. Jak to się stało, że rządzi nami banda sprzedajnych bezmyślnych szmalcowników, którzy dla kabzy gotowi są sprzedać Przemyśl i 19 powiatów banderowskiej hałastrze? Bo przecież takie żądania zostały już wysunięte w stosunku do Polski i nikogo to nie przejęło. W Polsce o Waldemarze Tomaszewskim, który być może w niedługim czasie doprowadzi do stworzenia autonomii Okręgu Wileńskiego na Letuvie nikt nie wie! Za to o wywrotowcach pani Borys na Białorusi, szkodzących Polakom tam zamieszkałym pewnie w przedszkolach się już bujdy opowiada.
Tak wygląda porównanie myślących polityków i sekty polskich prometeistów bujającej w obłokach szaleństwa. To są ludzie niebezpieczni dla suwerenności (iluzorycznej już) państwa polskiego. Im szybciej ich się pozbędziemy tym lepiej.


P. Kolczyński
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014