Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumPaździernik 18 2019 15:15:15
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
Baner z hasłem VI Dnia Kultury Kresowej
Baner z hasłem VI Dnia Kultury Kresowej
VI Dzień Kultury Kresowej w Kędzierzynie-Koźlu 6.06.2009 r.
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Dyskusja o konflikcie ukraińskim
Polityka Zagraniczna

Łódź, 15 marca 2014 r. (przed referendum na Krymie!). Polityczny komentarz do sytuacji na Ukrainie w kontekście polskim i światowym z udziałem pp. Zygmunta Wrzodaka, Dariusza Kosiura, prowadzącego Pawła Ziemińskiego i mojej osoby. Adam Śmiech

Komentarze
ricardopl77 dnia marzec 23 2014 21:26:54
No nareszcie,.. ale tym razem sobie sciagnąłem na dysk, strzeżonego.... smiley
Gerwazy Gagucki dnia marzec 24 2014 12:01:54
Przecież wiadomo, że ruscy hakerzy siedzą w każdym polskim komputerze. I to zapewne oni wydulili pana Gerwazego z kilku internetowych zgromadzeń, także tych, które nie leczą swoich umysłowych braków rusofobią. Ostatnio uniemożliwili mi pisanie na forum WPS i blogu polskim Andrzeja Szuberta, gdzie miałem nieostrożność czasem zabierać głos. Dziwi mnie tylko, że tak na mnie się uwzięli. Bo przecież trzeba jednak wiele trudu, żeby z zewnątrz tak precyzyjnie kogoś skasować tylko w tych dwóch miejscach. Więc mam niejakie podejrzenie. Ale, jak to mówią, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
A czy to angielskie słówko wypowiadane przez Pawła Ziemińskiego oznacza zwrócenie się z przesłaniem do Izby Gmin?smiley
SecretLegionsPL dnia marzec 24 2014 13:57:17
W wojnie informacyjnej powinno się uderzać bezpośrednio w podstawy programowe naszych ideowych oponentów to skuteczniejsza metoda niż wytykanie rusofobii. Moje rady są następujące:


1. Możliwie jak najszerzej eksponować antypolski charakter ruchów nacjonalistycznych nie tylko na Ukrainie ale również na Litwie i Białorusi

2. Zwalczać mit "Solidarności" mający wyjątkowo destruktywny wpływ na polską mentalność narodową

3. Wyciągać na światło dzienne wszystkie niegodziwości jakie Żydzi dopuścili się względem Polski i Polaków. Nagłaśniać ludobójczą, stronę syjonizmu.

4. Odbrązawiać sanacyjnych (pseudo)bohaterów

5. Jak najszerzej eksponować niewygodne dla Żydów i Zachodu kulisy rewolucji bolszewickiej

6. Podważać w oczach Polaków fałszywą wiarygodność UE i USA. Trzeba kwestionować zasadność prozachodniego kierunku polskiej polityki zagranicznej

7. Skrupulatnie obnażać wszelkie przejawy wrogości wobec Polaków. funkcjonujące w zachodnich mediach, parlamentach, jednostkach administracyjnych itp.

8. Atakować wszystkie porażki i wpadki osób związanych ze środowiskami neosanacyjnymi i prozachodnimi. Nie uda nam się skompromitować idei dopóki nie skompromitujemy osób które je głoszą

9. Nie zamykać się w wąskich hermetycznych grupkach i niszowych portalach ale wychodzić na szeroką wodę po to aby przekonywać niezdecydowanych.

10. Nigdy nie iść na współprace z politykami i dziennikarzami mającymi jakiekolwiek związki mainstreamem.

11. Ściśle monitorować działalność zagranicznych fundacji działających na terenie państwa polskiego.
Adam Smiech dnia marzec 24 2014 20:33:32
Nie za bardzo rozumiem, o co Koledze chodzi. Wszystkie te tematy podejmujemy m.in. na JN. Natomiast dyskusja powyższa dotyczyła bardzo konkretnego tematu. Gdyby to była dyskusja demaskująca sanacyjnych pseudobohaterów, to np. nie było by w niej tematu współczesnego konfliktu ukraińskiego. Poza tym nie zgadzam się, co do rusofobii. To jest najważniejsza podstawa programowa, najważniejszy z fundamentów ideologii naszych przeciwników. Pozostałe elementy są jej pochodną.

Jeszcze jedno - jeśli Kolega nie zauważył w tej dyskusji kwestionowania zasadności prozachodniego kierunku polskiej polityki zagranicznej, to zalecam ponowne obejrzenie filmu.
ricardopl77 dnia marzec 24 2014 22:51:05
Dodaję ciekawe wystąpienie Adama Wielomskiego na II Kongresie Nowej Prawicy zwłaszcza dedykuje je tym co zamierzają głosować na KNP smileyhttps://www.youtube.com/watch?v=yD07ix5dzvI
kot dnia marzec 25 2014 21:46:32
Dodaję ciekawe wystąpienie Adama Wielomskiego na II Kongresie Nowej Prawicy zwłaszcza dedykuje je tym co zamierzają głosować na KNP


Na tym samym kongresie wystąpił ekspert od Rosji Wojciech Grzelak i tu już nie było nic nowego.
http://www.youtube.com/watch?v=tVs5UB-mhlg

Nie możemy być tedy pewni, czy partia przemówiła głosem prof. Wielomskiego, czy też p. Grzelaka, a prof. Wielomski tylko ją firmuje swoim nazwiskiem, ale przedstawia swoje prywatne opinie.
Adam Smiech dnia marzec 25 2014 23:56:03
Drodzy Panowie, KNP nie jest żadną nadzieją dla nas na dłuższą metę. Panowie z NCz, tacy jak Grzelak, Szymowski, Płużański, to nie nasza bajka. Powtórzę jeszcze raz, zamierzam poprzeć KNP w wyborach do PE, bo to jedyne sensowne rozwiązanie z polskiego punktu widzenia w kontekście tych konkretnych wyborów. Korwin w PE - o to właśnie chodzi. Nie należy z tego wyciągać wniosku, że osobiście spodziewam się czegoś więcej po KNP. Nie wiem, jaki jest plan polityczny prof. Wielomskiego. Ja uważam, że być może nastał już czas, aby zacząć integrować środowiska i osoby indywidualne, które dały się poznać z rozsądnego stosunku do Rosji w obecnym konflikcie, a to jest już bardzo dużo, bo zwłaszcza w tym właśnie czasie wymagało to naprawdę nieprzeciętnej odwagi, żeby wystąpić przeciwko ścianie propagandy szermującej frazesami patriotycznymi i decydującej o tym, kto jest agentem Moskwy. I żeby było jasne, dla zwolenników wszechogarniającej razwiedki, nie ma tam miejsca. Czas już skończyć z półśrodkami.
ricardopl77 dnia marzec 25 2014 23:58:02
Trudno dociec albowiem poglądy tego pana są z pewnoscią znacznie bardziej odległe od poglądów JKM niż prof. Wielomskiego, niemniej może ma to świadczyć o pluralizmie w KNP (oklaski jakieś zebrał), zresztą część przemówienia wypełniły jakieś nieartykuowane dźwięki, trudno zatem powiedzieć..smiley No ale on już na samym początku stwierdził że w Rosji spędził kilka lat to zna ją najlepiej....smiley
ricardopl77 dnia marzec 26 2014 01:06:17
"Korwin w PE - o to właśnie chodzi" - a co jak minie 5 lat kadencji e-parlamentu i po tyluz latach pobierania godziwych dyjetek Korwin stwierdzi, że jednak Bruksela mniej rabuje Polaków niż ta banda łajdaków w warszawskim Sejmie.... smiley
Adam Smiech dnia marzec 26 2014 09:26:15
E, tam się będzie Kolega martwił, co będzie za 5 lat. JKM będzie miał 77 lat, a my może będziemy w smileyWilnie i Lwowiesmiley
Gerwazy Gagucki dnia marzec 26 2014 18:17:30
Czy rzeczywiście jest tak, że katolicy przykeili się do władzy w ostatnim czasie?
Wede mojej wiedzy - tkwili tam u zarania.
Oni przecież ogłaszali, że wszelka władza pochodzi od boga. I koronowali pomazańców. Aby w spokoju ducha strzyc owieczki.
SecretLegionsPL dnia marzec 30 2014 08:35:00
@Adam Śmiech


Chyba zaszło jakieś nieporozumienie między nami. Mój wcześniejszy komentarz nie odnosił się w sposób bezpośredni do debaty z filmiku ale był zbiorem ogólnych uwag o sposobie prowadzenia dyskusji z naszymi ideowymi oponentami. Co do samej debaty to była w zasadzie OK chociaż ciekawiej by wyglądała gdybyście zaprosili jakąś osobę o odmiennym punkcie widzenia.
Gerwazy Gagucki dnia marzec 30 2014 11:54:37
@SecretLegionsPL

MYŚLI NIEZBYT SEKRETNE

Pana manifest ujęty w jedenaście punktów, jest zbiorem haseł aż tak słusznych, że aż uwięzionych w natrętnym banale.
Każdy, kto nie tylko pisuje, ale także to i owo czytuje, ma przecież pojęcie o literze polskiego dekalogu na te czasy. A już niektóre postulaty trącą tak życzeniowym duchem jak proponowana przez katolików modlitwa - jako najbardziej skuteczny oręż.
Gerwazy Gagucki dnia marzec 30 2014 21:34:01
O TYM I OWYM

Póki jeszcze mam możliwość napisania tu kilku słów, bo przecież ruski haker czuwa, tę jeszcze mam uwagę, ażeby w następnych audycjach nieco inaczej usadzić prelegentów. Bo to jest podstawowy błąd, gdy pan Paweł Ziemiński ma do zaprezentowania jedynie swoją łysą czaszkę.
OCZY, to zwierciadło duszy! Więc jeśli nie widzę OCZU, wszystkie wypowiadane przez prelegenta słowa są daremne.

I jeszcze: @Pan SecretLegionsPL:
Pana awatar wskazuje na Pana przywiązanie do Polski mocarstwowej. Ale jak Pan chce tego dokonać, gdy polskie siły duchowe i militarne nie są w stanie obronić choćby jednego - jeszcze w iluzorycznym w polskim posiadaniu - województwa? Przecież każde przesunięcie Rzplitej na wschód, spowoduje zatratę Polski na zachodzie. Rzeczpospolita na kółkach? Aż się mocarstwowa karuzela zepsuje?
Ja takie wodzenie palcem po mapie traktuję jako wybryk natury.
Gerwazy Gagucki dnia kwiecień 04 2014 16:17:22
No i zebrało się czterech facetów, i każdy wypowiedział to, co miał akuratnie poukładane do wypowiedzenia. Potem nastąpił wschód i zachód księżyca i pojawił się pan Piotr Kolczyński, który się nie pojawił, bo akurat czytał swoje duperele, gdzie i pan Gerwazy ma swoje miejsce.
Wychodzi na to, że nadzorca naszych przypadkowych spostrzeżeń i myśli znajduje się nieopodal.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014