Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 17 2019 23:17:46
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
21
21
Irak
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Bush sr świadkiem na lesbijskim "ślubie"
Jednodniówka Narodowa

W Sopocie światli ludzie (Wałęsa, Bauman, Środa, Michnik, Buzek, Verheugen i wielu innych) dyskutują o koncepcjach nowego człowieka na Europejskim Forum Nowych Idei. Tymczasem nowe idee same się wprowadzają w życie, np. w USA, gdzie ich orędownikami są nawet ludzie... starzy. Oto agencje donoszą, że George Bush senior z żoną Barbarą w ostatnią sobotę (21.09) zostali świadkami na lesbijskim "ślubie" starych przyjaciółek rodziny Bushów - pań Helen Thorgalsen i Bonnie Clement! George Bush junior uchodził co prawda swego czasu za przeciwnika jednopłciowych "małżeństw", jednak jego żona Laura, córka Barbara i brat Jeb (od inicjałów imion i nazwiska John Ellis Bush) popierają homozwiązki. W przypadku starszych państwa Bushów jest to jednak na pewno duże zaskoczenie i rozczarowanie in minus, zwłaszcza dla amerykańskich zwolenników Partii Republikańskiej, z których wciąż jeszcze 66% sprzeciwia się legalizacji pseudomałżeństw (badania Gallupa z lipca 2013).

Cóż, chrześcijańska cywilizacja łacińska cofa się w świecie zachodu w zastraszającym tempie. Tu i ówdzie jest rugowana, eliminowana siłą, ale większość przypadków jej odchodzenia w niebyt ma swoje źródło w bierności, gnuśności, godzeniu się na kolejne etapy rozkładu tej cywilizacji przez tych, którzy powinni stać na jej straży - przywódców świeckich i duchowych, wreszcie szarą masę zwykłych ludzi wychowanych przecież w większości w atmosferze pojęć łacińskich. To ich (naszej?) bierności "zawdzięczamy" sukcesy bandy rewolucjonistów, która skutecznie niszczy wszystko, co w sposób przyrodzony jest najważniejsze dla każdego człowieka, skutecznie stawia wszystko na głowie, nazywając dobro złem, a zło dobrem. Co nas czeka na końcu tego procesu?

W Polsce nadto nie potrafimy rozpoznawać znaków czasu. Jako państwo bez argumentów siły (przemysłu, armii), nie mamy nic, co pozwoliłoby urastać w piórka pychy, a jednak nie przeszkadza to nam pouczać na każdym kroku Rosji, o której w ostatnim wywiadzie dla Die Zeit minister Sikorski wyraził się jako o wrogiej cywilizacji. Z drugiej strony, katastrofa smoleńska stała się u nas katalizatorem beznadziejnej nienawiści do Rosji, i do jej prezydenta, który - takie są fakty - jest inspiratorem i patronem działań, które zmierzają w kierunku o 180 stopni odmiennym od drogi upadku, którą kroczy Zachód. Czy będą one skuteczne, wystarczające, czy odniosą zamierzony efekt, tego nie można dzisiaj wiedzieć, to się dopiero okaże. Niemniej, od wszystkich głoszących permanentną walkę z Rosją należy żądać refleksji i odpowiedzi na pytanie, po której stronie stoją. Powinni wiedzieć, że Rosja słaba, skrojona na "demokratyczną" modłę, w bardzo szybkim czasie stałaby się tym, czym jest dzisiaj Zachód - kloaką ludzkości. Czy o taką satysfakcję chodzi?

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014