Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 17 2019 23:10:05
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
16
16
Irak
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Bukowski znow straszy
Jednodniówka Narodowa

Gazeta Polska Codzienna, organ obłąkanej, rusofobicznej tzw. prawicy, przynosi wywiad z postacią tyleż tragiczną, co groteskową - byłym sowieckim dysydentem - Wladimirem Bukowskim, ktory znany jest z nienawiści do wszystkiego, co się w Rosji dzieje od czasu upadku ZSRR. Jest on bardzo specyficznym "patriotą". Można odnieść wrażenie, że dla owego pana wszystko, co osłabia Rosję jest dla niej dobre i wskazane, a najlepiej by było, gdyby rządziły tym największym państwem świata z największym arsenałem atomowym, miedzynarodowe kartele, najlepiej z siedzibą w Nowym Jorku. Bukowski jest w swoich wynurzeniach kompanem "Suworowa", ktory podobnie wielką miłościa darzy swoją(?) ojczyznę. Obaj sa idolami polskich rusofobów, którzy ostatnio nawet udawali, że przestali lubić swoich sojuszników w nieustajacej walce z Rosją, czyli banderowców. Cóż więc ów Bukowski? Ano okazuje się, że, jego zdaniem, Polska prowadzi najbardziej promoskiewską politykę i w związku z tym może upaść wobec potęgi Rosji. Nihil novi sub sole - rzec można znając mantry rusofobów nie od dziś. Szkoda jednak, że Bukowski nie wyjaśnia w szerszym kontekście, na czym owa prorosyjskosc rządu Tuska miałaby polegać. Fakt, wojsk nie wyprowadza, Osetii nie odbija, ale nazywanie strachliwej, cofającej sie w sprawach gospodarczych - vide brak odzewu, a w istocie odrzucenie propozycji budowy wspólnej elektrowni atomowej, odrzucenie propozycji budowy Jamalu II itd. Wolno rosnąca wymiana gospodarcza i w zasadzie brak jakichkolwiek systematycznych stosunków z władzami Rosji, to nie tylko za mało, aby mówić o prorosyjskosci, to co najwyżej, obojętna, ze wskazaniem na niechęć, neutralność. Jak wobec tego wyglądają inwestycje i umowy szeregu państw UE, w tym Niemiec, Francji, Wloch, Grecji, Wegier, z Rosją? Wg standardów Bukowskiego, musiałyby być już okupowane przez Rosję. Ale tu przecież nie chodzi o żadne standardy, ani tym bardziej o fakty i o rzeczywistość polityczną. Chodzi o utrzymywanie Polaków w rusofobicznym obłędzie, o podtrzymywanie chocholego tańca niepoczytalnej polskiej polityki wschodniej, nie w interesie Polski, ale sił, które od 200 lat najgorsze wytwory polskiej myśli politycznej wykorzystują niezmiennie do swoich celów. Upowszechnianie bajek Bukowskiego, Suworowa i innych dzisiaj, to również zapowiedź, i to zapowiedź w największym stopniu niepokojąca, przyszlej polityki rządu PiS, jeśli ta partia wygra najbliższe wybory parlamentarne w Polsce. Czeka nas wówczas koncert obłąkanego pseusomistycyzmu politycznego z patronami w postaci nienawidzących własnego kraju Bukowskich i zaprzedanych agentów Suworowów. Nieprzyjemna perspektywa...

Komentarze
Marzena Zawodzinska dnia sierpień 16 2013 17:10:05
A może by uzgodnili jakąś wspólną wersję? Suworow twierdzi, że Polska nie ma powodu, żeby bać się Rosji i że Rosja się wali.
Adam Smiech dnia sierpień 16 2013 18:58:28
Ciekawe, że Bukowski widzi upadek Rosji w problemie demograficznym. Oczywiście taki problem istnieje, ale przecież to także problem Polski i prawie wszystkich krajów zachodu. Uzupełniają one ubytki swej ludności rdzennej mającymi potężny potencjał demograficzny Arabami i Murzynami a także Hindusami i Chińczykami. Jest to prosta droga do zagłady tradycyjnych państw narodowych zachodu, zwłaszcza w połączeniu z realizowaną jednocześnie ideologią multikulti oraz rozpanoszeniem się wśród głównie rdzennej, białej ludności rozmaitych degeneracji, z aborcją, eutanazją i homozwiązkami na czele. W Rosji jest inaczej, choć problemów nie brak. Problemy, jak sowiecka spuścizna braku szacunku dla życia poczętego, czy hedonizm nowobogackich, nie zmieniają istoty sytuacji - to Rosja prowadzi dziś politykę państwową opartą o fundament chrześcijański, promuje dzietność, zakazuje promocji homo. Dokładnie odwrotnie czynią kraje zachodu. Bukowski musi być ślepy z nienawiści, jeśli głosi to, co głosi.
Natomiast Suworow, roztaczając wizję rozpadu Rosji, pieści wyobraźnię współczesnej emanacji pokoleń polskich szaleńców politycznych, pragnących dzielić ziemię po obu stronach Jenisieju, wspólnie z Ukraińcami a może i Niemcami. Smutne, że nasze myślenie polityczne wciąż prezentuje tak zastraszający poziom...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014