Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumLipiec 22 2019 13:47:06
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 17
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
Zjazd Kresowian 14
Zjazd Kresowian 14
XV Zjazd Kresowian na Jasnej Górze - 5.07.09 r.
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Triumf nie wiadomo czego

Amerykanie zabili w Pakistanie faceta na osiołku, odnośnie którego kazano nam wierzyć, że to szef wszechświatowego sprzysiężenia przeciw "cywilizacji Zachodu", cokolwiek by to nie oznaczało. Facet jak facet, podobnych jemu można pokazać miliony (to samo tyczy się osiołków) i podpisać, że to ten lub ów, a tłuszcza oglądająca telewizję na ex-światłym Zachodzie i tak uwierzy. Tak więc, Osama nie żyje. Poczułem się od razu niezwykle bezpieczny, zwłaszcza po przeczytaniu doniesień agencyjnych. Zdaniem wielkiego demokraty a zapewne i lingwisty B. Netanjahu - "śmierć Bin Ladena to triumf demokracji". Inni wielcy demokraci, a przy tym Europejczycy, humaniści i przeciwnicy kary śmierci z Jerzym Buzkiem i Davidem Cameronem, premierem Wlk. Brytanii, czy R. Sikorskim na czele stwierdzili, że "obudzili się w bezpieczniejszym świecie"(Buzek), bądź, że "to wielka ulga i koniec globalnego terroryzmu"(Cameron) lub, że "to największy zbir stulecia"(Sikorski). Pomijając już nawet skrajną naiwność tych wypowiedzi przeznaczonych pod publiczkę, warto zwrócić uwagę - nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni z pewnością - na przeżarcie tzw. elit współczesnego Zachodu podwójną moralnością. Zabicie gościa, który tak naprawdę ani nas ziębił ani grzał to ma być ulga dla ludzkości, powód do spokojnego snu. I mówią to, jak wspomniałem, także pryncypialni przeciwnicy kary śmierci nawet dla największych bandytów naszej codzienności. Jakoś od nich, stanowiących realne, a nie urojone zagrożenie, wszyscy ci światli myśliciele nie chcą nas uwolnić, abyśmy odetchnęli z ulgą i spokojnie spali, zaś zwolenników takiego uwolnienia traktują z pogardliwą wyniosłością, brzydząc się ich poglądami. Teraz, kiedy w sposób nieformalny wykonano wyrok na Osamie, pieją z zachwytu. Oczywiście, od tego są służby, żeby podobne operacje wykonywać. Dziwi tylko, że kiedy był potrzebny pretekst (11 września) do popędzenia George'a W. Busha na Bliski Wschód przez neokonserwatystów, wówczas służby jakoś - celowo, czy nie - zawiodły. Ciekawe również, że Osama ukrywał się w zaprzyjaźnionym z USA Pakistanie, a nie w jakichś kwaterach Hamasu, w bunkrze gen. Mladicia, czy też w budynku KC Kompartii Korei Północnej. Wtedy bardziej pasowałoby to wszystko do bajeczki o osi zła.
Po co w ogóle było zabijać faceta na osiołku? Kim będą teraz straszyć amerykańskie dzieci? Rozwiązanie jest chyba najprostsze z możliwych. Słupki poparcia Obamy lecą w dół, więc potrzeba spektakularnego (niby)sukcesu, który przemówi do nieskomplikowanych umysłów wyborców w USA. Wokół kryzys gospodarczy, tornada, więc trzeba było uderzyć w dzwon. Tyle...

Komentarze
Piotr Kolczynski dnia maj 02 2011 13:46:09
Kolega Adam w zasadzie napisał wszystko. Od siebie mogę tylko dodać, że nawet motłoch powoli zaczynał się z tego cyrku śmiać. Jakoś nikt nie mógł uwierzyć, że gość na ośle robi w konia nieomylne i, jakże demokratyczne, służby USA.smiley
gjw dnia maj 02 2011 20:00:31
Wirtualna akcja, wirtualna propaganda i wirtualne zwycięstwo z wirtualnymi skutkami w wirtualnym świecie. Amerykańskie kino grozy lat siedemdziesiątych stało się rzeczywistością świata zachodniego, który chyba już nieodwołalnie stanął na głowie.
Adam Smiech dnia maj 03 2011 02:20:38
Interia podała (całość - http://fakty.interia.pl/raport/bin-laden-nie-zyje/news/usa-byl-rozkaz-by-zabic-bin-ladena-ue-to-nie-egzekucja,1632389) :

"Rzeczniczka KE Pia Ahrenkilde podkreśliła konferencji w Brukseli, że bin Laden był odpowiedzialny za śmierć tysięcy niewinnych ludzi, a "sprawiedliwość to kluczowa wartość dla UE". Pytana przez dziennikarzy, czy UE zmieniła swoje stanowisko potępiające karę śmierci, odparła, że śmierć bin Ladena nie była "wyrokiem śmierci, to zupełnie inna sytuacja".

- Naturalnie Unia Europejska nie zmieniła swojego stanowiska, nadal jesteśmy przeciwni karze śmierci - powiedziała Ahrenkilde. Pytana, czy świat jest rzeczywiście bezpieczniejszy po śmierci bin Ladena, zauważyła: "To nie jest koniec terroryzmu, ale ważny krok w kierunku jego eliminowania".


Jak widać, półgłówki z UE zorientowali się, że entuzjazm związany ze śmiercią Osamy stawia ich w dwuznacznej sytuacji wobec kary śmierci, com skromnie zauważyłsmiley. Ponieważ jednak są półgłówkami, zapędzili się w kozi róg. "śmierć bin Ladena nie była "wyrokiem śmierci, to zupełnie inna sytuacja" - czyli bez wyroku uprawnionego organu można spokojnie zabijać!!! Fakt, przestępcy wiedzą o tym od dawna. Można tylko załamać ręce nad stanem umysłów na Zachodzie. Podejrzewam, że pod względem rozumienia sprawiedliwości i jej wymiaru Zachód Europy pozostaje obecnie w tyle nawet za historycznymi reżimami cesarza Jeana Bedela Bokassy I, czy dyktatora Idi Amina Dadysmiley
gjw dnia maj 04 2011 21:07:46
Zgroza, ale i nadzieja


W pełni podzielam zastrzeżenia i grube wątpliwości odnośnie tej akcji. Mimo to pragną zwrócić uwagą na pewne dodatnie strony tego wydarzenia. Po pierwsze i najważniejsze. Cały świat zachodni przekonał się, że cała ta religia prawoczłowiecza, budowana takim mzozołem od prawie stu lat jest wielkim oszustwem. Nie daje swym wyznawcom mocy przeciwstawienia się złu, ale czyni z nich bydło wysyłane na rzeź, pod nóż ludziom, którzy sami z siebei nie potrafą tworzyś niczego trwałego ani dodatniego. Katastrofalna polityka zagraniczna Waszyngtonu, polegająca na wydawaniu pod nóż nawet własnych bliskich pobratymców (przypadek Rodezji) wydała tak cuchnące owoce, że nawet tzw. żydowscy liberałowie nie są już w stanie jej bronić i forsować. Stara zasada Ewangelii: na to ma władza miecz u boku, aby ścinała głowy złoczyńcom, w pełni zgodna ze sprawiedliwością rzymską, triumfalnie powraca. Na tle wojny z wojującymi muzułmanami kończy sią też już chyba ostatecznie równie zgubny multikulturalizm. Masz przestrzegaś praw ustanowionych w świecie cywilizowanym, a jeśli nie, to wynocha do swoich lepianek. Skończy sią też chyba wreszcie niezdrowa fascynacja indyjskim pogaństwem, które wiele razy pokazywało i znowu pokazuje swoje prawdziwe, barbarzyżskie oblicze, ale na Zachpdzie usiłowało się sprzedać za wysokie opłaty dla tzw. guru jako rzekonma religia pokoju i miłosierdzia.

z tym wszystkim nie opuszcza mnie trwoga, ponieważ obecna sytuacja wymaga ponownego zorganizowania świata na sprawdzonych zasadach, jeli nie chrześcijapskich to przynajmniej rzymskich, a ludzie Zachodu mają od lat 1960-tych tak namieszane w głowach, że nie będą w stanie tego zrobić. Ot jednak wojenka tu, druga tam, jedno odzyskanie praw do podziału ropy tu, drugie tam, jeden wykonany wyrok na wrogu cywilizacji białego człowieka tu, drugi tam, ale bez planu i bez środków (demografia!) przywrócenia porządku na świecie. Wiele najgorszych wrzodów będzie ropiało dalej bez przeszkód.
ricardopl77 dnia maj 05 2011 15:01:58
Aj waj! Oto amerykańscy bojsi załatwili niejakiego Usame ben Ladena co to się stało że dopiero JE Barac Ussein Obama dał mu rade a przez 10 lat owi bojsi nie dali? A czemuż to prezydentu Bushu się nie udało, czyżby amerykańska razwiedka skrewiła? No bo jakież to przecież "oszczerstwa" i "kalumnie" miotał niejaki Moore swoim filmie Fahrenheirt 9/11 że niby to przypadkiem cała rodzina o. Ladena po zamachu 11 września bezpiecznie opuściła USA oraz że panu Bushu się takie kontakty z Saudyjskimi Arabami porobiły z którymi powiązany był ben Laden. A może to ruscy szachiści i złotowłosa Pani Aniela mieli w tym interes żeby teraz kropnąć bin Ladena , ale jakiż mogli by mieć interes dopiero teraz? smiley
SecretLegionsPL dnia maj 05 2011 19:36:28
Hardkorowy koksu dojechał Osame. smiley Samo zobaczcie smiley

http://www.youtube.com/watch?v=B8CHwqpkVAk
gjw dnia maj 05 2011 21:48:20
Omawiając tę sprawę możemy też przyjąć inne wyjaśnienie, naprawdę radykalne. Nie było żadnego zamachu na Nowy Jork i Waszyngton w wykonaniu jakichś Arabów, ale służb specjalnych USA i Izraela. Rządzą "terroryści, którzy porwali Amerykę" (film Loose Change). smiley Osama zmarł dawno temu na niewydolność nerek, a al-Kaida to podpucha w. w. służb specjalnych, aby był pozór do wspólnego interesu polegającego na zabijaniu muzułmanów w ich własnych krajach i rabunku ich bogactw naturalnych. smiley Strzelanina pod Islamabadem miała miejsce, ale na ślepe naboje i brali w niej udział aktorzy względnie przebrani agenci po obu stronach. Martwego Osamy nie pokażą, bo nikogo tam nie zabito. smiley Co wy na to?
ricardopl77 dnia maj 05 2011 23:16:02
Oto link do prawdziwego felietonu S.Michalkiewicza na ten temat i o dziwo - ani słowa o razwiedce czy ruskich szachistach: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2029
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014