Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumLipiec 16 2019 18:23:29
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
14
14
Irak
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Hańba Szaniawskiemu i ND
Historia Polski

Przypomnijmy, że umowa ta była kamieniem milowym na drodze do uporządkowania polskich miejsc pamięci na terenie Federacji Rosyjskiej, z Katyniem i dziesiątkami innych miejsc na czele. Dzięki tej umowie Polacy mogą dzisiaj oddawać hołd pomordowanym oficerom, ofiarom łagrów i katorżniczej pracy na rozległych terenach Rosji (nowe punkty wciąż powstają) i to w warunkach cywilizowanych. Dla obłąkanych rusofobów przeciwnie, umowa jest dowodem polskiej uległości wobec Rosji! Ręka rosyjska, ręka KGB działa! Polska bez wojsk rosyjskich, Polska w NATO, UE, wreszcie uporządkowanie polskich cmentarzy w Rosji, to wszystko jest efekt tajnych działań KGB! Prym w tego typu irracjonalnej retoryce wiedzie guru Radia Maryja i Naszego Dziennika, wielokrotnie już przez nas opisywany, były działacz TPPR, Józef Szaniawski. Człowiek ten jest nieuleczalnie chory z nienawiści do każdej Rosji. Nie warto nawet streszczać większości jego poglądów dotyczących umowy; wszystkie wyżej napomknięte zarzuty w stosunku do niej są albo jego autorstwa albo on je powtarza, natomiast trzeba odnieść się bezpośrednio do jednej wypowiedzi, która brzmi: "Są to pomniki tych samych żołnierzy, którzy mordowali polskich oficerów w Katyniu"(ND 27.10.09). Jest to obrzydliwe kłamstwo urągające milionom poległych i wymordowanych żołnierzy Armii Czerwonej. Prawdą jest nie tylko to, że w Katyniu mordowało NKWD, a nie zwykli żołnierze frontowi ACz, ale również, że ci żołnierze frontowi byli przez to samo NKWD rozstrzeliwani, mordowani i wysyłani do łagrów za wyimaginowane przewiny (np. Sołżenicyn), czy za cofnięcie się podczas walki. Dodatkowo, nie wolno w tym miejscu zapominać o ponad trzech milionach wymordowanych w najbardziej barbarzyński sposób żołnierzach-jeńcach ACz, którzy znaleźli się w niewoli niemieckiej. Nie uznawani przez III Rzeszę za jeńców wojennych, byli traktowani niezwykle okrutnie, przetrzymywani w obozach koncentracyjnych, w niby-obozach jenieckich, gdzie nie było nic poza ogrodzeniem z drutu kolczastego. Masowo marli z głodu, wyziębienia i od brutalnych represji niemieckich. Dziś p. Szaniawski, młode wilczki z Naszego Dziennika i ponoszące za nich moralną odpowiedzialność Radio Maryja, chcą ich wrzucić do jednego worka z mordercami w mundurach NKWD i SS. To nie tylko gwałt na prawdzie historycznej, ale i zachowanie głęboko niemoralne, niegodne idei i wartości, które (rzekomo) stoją u podstaw działania wymienionych instytucji i osób. Dziś zbieramy pierwsze owoce pseudohistorycznej edukacji, jaką odbierają słuchacze toruńskiej szkoły RM od osób pokroju Józefa Szaniawskiego.


Komentarze
gjw dnia październik 28 2009 10:49:36
MOgą sobie podać ręce z takim Podrabinkiem. Ta sama szkoła bezmózgowego myślenia i niegodnego postępowania. Zaczyna mi na to wszystko brakować słów. Mieli być tacy prawdomówni, a ohydnie kłamią. Jak komuna, tylko w odwrotną stronę. Wolność słowa to wielki dar i osiągnięcie, propaganda nienawiści i umiejętność jej siania to z kolei wielkie nieszczęście. Ci ludzie kompromitują jednak nie tylko siebie, ale też wszystko, pod czym się podpisują, w tym religię jako taką. Ich działalność, na pozór wspaniała i odważna, to jedna z przyczyn dla których przestajemy byś narodem godnym szacunku. To nie jest żadna prawdziwa opozycja wobec globalistycznego dyktatu. To wentyl bezpieczeństwa układu gnojącego nasz kraj. Fuj! smiley
Adam Smiech dnia październik 28 2009 11:14:52
Dokładnie tak. Od komuny różnią się jedynie tym, że nie stosują represji bezpośrednich.
RomanK dnia październik 30 2009 02:32:50
Przerazajacym jest fakt, ze zwraca pan na to uwage dosc osamotniony.
Dlatergo tak wazne jest rozpropagowanie tego co pan pisze.
TO wyprawia ow Beniaminek Pjca Rydzyka..przechodzi ludzkie pojecie.
To e chwili kiedy w Rosji Rosjanie prowadza szeroka akcje pomocy aby uraopwac od sierci malutka Polke chora na raka...
Powpisy Szaniawskiego powiduja odruch wymiotny, oczywiscie u uczciwych ludzi.
Adam Smiech dnia październik 30 2009 13:05:36
Dziękuję Panie Romku. Cóż, osamotnienie moje po napisaniu tych słów będzie jeszcze większe. Polacy, także niestety ci związani w rożny sposób z Kościołem, są chorzy na relatywizm. I o ile w przypadku szarego tłumu, który niewiele rozumie, można to jeszcze jakoś znieść, to w przypadku osób afiszujących swoje przywiązanie do Kościoła, jest to niedopuszczalne. Kali rządzi. Sienkiewicz tworząc jego postać na potrzeby powieści, bądź co bądź przygodowej, nie spodziewał się na pewno, że ten trzecioplanowy bohater zrobi tak wielką karierę, wchodząc nie tylko do języka dyskusji politycznych, ale nawet do świata nauki.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014