Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumMaj 22 2018 23:08:28
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
Witold Listowski i minister Bożena Borys-Szopa
Witold Listowski i minister Bożena Borys-Szopa
VI Dzień Kultury Kresowej w Kędzierzynie-Koźlu 6.06.2009 r.
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Projekt euromajdanu ...
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Zobacz Temat
Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl | Aktualności | Świat
Autor Sanocki: Rosjo wyciągamy rękę!
ricardopl77
Użytkownik

Postów: 396
Data rejestracji: 01.06.10
Dodane dnia 31-05-2017 01:49
Poseł Janusz Sanocki (wybrany z listy KUKIZ,15, obecnie niezależny) o pomnikach żołnierzy Armii Czerwonej: Fałszywa świadomość nie może stanowić podstawy zdrowej polityki. Rosja nie zniknie z mapy świata. Rozumny polski polityk powinien budować dobre relacje między naszymi narodami. A te muszą opierać się na wzajemnym szacunku.
Całość tutaj: https://konserwatyzm.pl/artykul/24690/sanocki-rosjo-wyciagamy-reke/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sanocki: Rosjo wyciągamy rękę!
Stas
Użytkownik

Postów: 103
Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 04.09.15
Dodane dnia 02-06-2017 01:10
Panie Giw Sołżenicyn pisał na zlecenie Jankesów i Żydów a 200 lat razem to jego zemsta za to że usunięto jego program z TV a telewizję mieli w większości ludzie pochodzenia żydowskiego. Ta książka nie odbiega wiele od pierwszej jest tylko wspomniane o syjonizmie ale o jego zbrodniach nic tylko zbrodniach żydów deklarujących się za komunistów którymi nie zawsze szczerze się deklarowali.Tak samo niema nic o szkodliwej działalności Georga Sorosa w Rosji nic o Eskinie,Kedmim i Satanowskim tym triumwiratowi syjonistów niema też nic o Anatoliju Czubajsie bardzo czarnym charakterze. Uważam że admin nie powinien zamieszczać tego tego tekstu bo jest kłamliwy i zachwala Jankeskich agentów oraz zaprzańców i idiotów. A chodzi mi właśnie o te zdania :

(W 1970 r. nagrodę Nobla w dziedzinie literatury, za całokształt twórczości otrzymał rosyjski pisarz Aleksander Sołżenicyn. Sołżenicyn był żołnierzem Armii Czerwonej r11; takim samym jak te 600 tys., które poległo walcząc z Wehrmachtem w Polsce. Doszedł ze swoją jednostką aż do Prus, gdzie NKWD aresztowało go za krytykowanie Stalina. Spędził 8 lat w łagrach. Już po otrzymaniu Nobla wydał swoje wielkie dzieło rArchipelag Gułagr1; opisujące potworne życie w sowieckich łagrach.)

To ewidentnie wygląda na nobla politycznego po to aby ZSRR i wielonarodowym komunistom dokopać a nie chodzi tu o styl już w ogóle współczucie tych wielu niewinnych ludzi w gułagu tylko o posłużenie się nim.

(W swej publicystyce Sołżenicyn odwoływał się do prostego etycznego nakazu: rNie kłamać!r1;. Żadnych powstań, żadnej konspiracji r11; po prostu nie kłamać! Podobne przesłanie w swojej genialnej książce rI powraca wiatrr1; zawarł inny sowiecki dysydent r11; Włodzimierz Bukowski.)
Nie wierzę w to że Sołżenicyn był prawdomówny jeśli nie kłamał to zatajał pewnie nie wygodne tematy bo u niego widać jak i u takich osobników jakich w Polsce mnóstwo pierdolec na punkcie komunizmu ale atlantyzm ok był dla Sołżenicyna o jego stosunek do syjonizmu ciężko wywnioskować.
A dalej Sanocki promuje Jankeskiego Agenta Bukowskiego atalntystę być może i syjonistę.

(Działalność rosyjskich dysydentów i ich książki, które docierały do nas w połowie lat 70. miały wpływ na stan polskich umysłów. Powoli zaczynała kiełkować świadomość, że metoda walki nie może polegać na zbrojnym powstaniu, a na postawie etycznej. I że należy rozróżnić miedzy Rosją, a komunizmem.)
Nie koniecznie rosyjskich tylko z obywatelstwem ZSRR ale nie o narodowość tu chodzi ale o przekonania a jak Sanocki zachwala Bukowskiego to śmiem twierdzić że chodzi o atalntystów i syjonistów a była też i inna opozycja na przykład Pamiat odwołujący się do Rusińskiego nacjonalizmu antyatalntycki i antysjonistyczny.

(I oto przyszedł koniec ZSRR, który rozwiązał się samoczynnie również pod naciskiem samych Rosjan. Trzeba to jasno powiedzieć, że gdyby Rosjanie en masse byli zainteresowani w podtrzymaniu komunizmu, do dziś żylibyśmy w jakiejś jego formie. To rosyjskie elity intelektualne i polityczne r11; oczywiście, że komunistycznego chowu, bo jaki miał być w państwie totalitarnym r11; postanowiły zerwać z komunizmem i zlikwidować ZSRR.)
Sanocki pierdoli większość Rosjan tych antykomunistyczny opowiadała się zmianą ustroju nazwy kraju i hymnu a nie rozwiązaniem ZSRR na 14 krajów nawet w najgorszym według nich przypadku do Noworosja na Ukrainie Abchazja razem z miastem Batumi oraz część obwodu Mochylewskiego z miastem Bobrobujsk. Ale i oni nie opowiadali się za liberalizmem gospodarczym i likwidacją państwa opiekuńczego.
A po drugie wielu Rosjan i wiele innych narodów ZSRR było za podtrzymaniem komunizmu po upadku ZSRR wielu się na niego nawróciło bądź uważało komunizm i za mniejsze zło niż atlantyzm,syjonizm,liberalizm.
Czemu dawało i daje wyraz w wyborach prezydenckich i parlamentarnych bo wygrywają komuniści nacjonaliści a pachoły osi Anglo-Amerykańskiej oraz żydów syjonistów żydów liberałów i żydów syjo-liberałów nie przekraczają progów wyborczych tak było od początku.
Partia Nasz Dom Rosja Czernomerdina nigdy nie była przed komunistami, nacjonalistami i innymi formacjami patriotycznymi tak samo Jabłako Jawlińskiego tylko wybory jak i sondaże przez i pod nich robione były fałszywe.
Jak również to że Jelcyn przegrał w 1996 nie tylko z Ziuagnowem ale też z Żyrinowskim Lebiedziem nie wiem czy też nie z wcześniej wspomnianym Jawlińskim tylko wybory sfałszowano.
Tak samo Putin i jego partia nie mają takiego wzrostu zaufania jak mówią komuniści i nacjonaliści mają większe może kilka uczciwych osób Jednej Rosji ma podobne do nich.
Te rosyjskie elity intelektualne o co postanowiły o zerwaniu z komunizmem i likwidacji ZSRR o których Sanocki pisze to agenci to CIA,M16, oraz zaprzańcy i totalni idioci a od 1991 rosyjscy byli w znakomitej większości tylko z obywatelstwa a częściowo bądź nawet i tyle nie z pochodzenia.
Likwidacji ZSRR jak i odrzucenia komunizmu wprowadzenia kompradorskiego kapitalizmu dokonali bez zgody Rosjan i innych narodów ZSRR bo.
W referendum ludowym 17 marca 1991 roku zdecydowana większość mieszkańców Rosji zdecydowała się za zachowaniem ZSRR tak samo mieszkańców Białorusi oraz Noworosji na Ukrainie razem z Krymem i Abchazji.
Dlatego na mocy referendum Zdecydowana większość jeśli nie cała Białoruś powinna być złączona z Rosją oraz całą Noworosja,Naddniestrze i Abchaza.
Większość Rosjan i innych narodów ZSRR była za zachowaniem komunizmu a ci co byli przeciw komunizmowi to w większości opowiadali się nie komunistycznym socjalizmem kontynuacją państwa opiekuńczego za szerszą demokracją bądź monarchią konstytucyjną w absolutnej mniejszości byli ludzi o poglądach podobnych do Czubajsa Niemcowa Burbulisa itp itd.
Uważam że opublikowanie takiego tekstu bez wypunktowania kłamstwa to kolejny skandal na tej stronie a to że był z MP to kolejny dowód szkodliwego działania Jana Engelgrada takich dwóch szkodników co piszą w MP jak Zbigniew Lipiński i Maciej Eckardt.
Ale drażni mnie że admin pozwala to bez punktowania tu promować i to nie pierwszy raz takie skandale mają tu miejsce.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014