Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumPaździernik 18 2019 16:38:41
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 14
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
9
9
Marsz Pamięci w Warszawie - 11.07.2013
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Zobacz Temat
Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl | Aktualności | Polska
Autor Ataki wrogów Narodowej Demokracji
Adam Smiech
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 644
Miejscowość: Pabianice
Data rejestracji: 15.05.07
Dodane dnia 09-04-2018 01:38
Chciałbym poinformować P.T. Czytelników, że w ostatnich tygodniach środowiska endeckie odwołujące się do klasycznej linii politycznej Dmowskiego stały się przedmiotem ataku rozgorączkowanych rusofobów będących jednocześnie fanatycznymi wyznawcami opcji atlantyckiej, proamerykańskiej. Wszyscy atakujący korzystają ze skandalicznej strony niesławnego Marcina Reya, który zupełnie bezkarnie obraża i pomawia dziesiątki ludzi, tylko dlatego, ż nie podzielają jego fanatyzmu antyrosyjskiego i proukraińskiego. Najnowsze wykwity tracących cierpliwość rusofobów, którzy myśleli, że będą panować nad wszystkimi Polakami czerwona płachta z napisem "Rosja", to ataki Jerzego Targalskiego, Kuriera Wnet i Kazimierza Wóycickiego na "Myśl Polską" i na moja osobę. Ataki zupełnie paranoiczne, potwierdzające, że ludzie ci, są w istocie totalistami, nie mającymi nawet elementarnego pojęcia na czym polega wolność, z wolnością słowa i sumienia na czele. Prze pryzmat tych ataków widać ostateczną degrengoladę tzw. opozycyjnego antykomunizmu sięgającego do czasów PRL. Polska cierpi znosząc rządy opozycyjnych epigonów. W roztaczanej przez nich atmosferze powszechnej paranoi tonie nasza polityka i nasze państwo. Polska jak tlenu potrzebuje odsunięcia od władzy wszystkich politycznych wariatów, którzy im dalej od PRL i ZSRR, tym mocniej "walczą" z komuną i Sowietami. Ich miejsce jest na śmietniku historii.

Mam jedynie nadzieję, że nasilenie ataków na środowiska reprezentujące endeckie myślenie polityczne, jest spowodowane świadomością atakujących, że ogromna przewaga komentarzy w necie przeciwnych opcji atlantyckiej, to nie robota trolli Putina, ale rzeczywiste stanowisko wielu myślących Polaków, także innych opcji ideologicznych. Faktem jest nieformalny sojusz narodowych i lewicowych środowisk odrzucających atlantyzm; gdyby jeszcze tylko znaleźć formułę, która pozwoliłaby nam stworzyć platformę polityczną ponad sprawami światopoglądowymi. Nasi wrogowie boją się tego jak ognia.

Tu najświeższy atak Wóycickiego -https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ataki wrogów Narodowej Demokracji
gjw
Użytkownik

Postów: 611
Data rejestracji: 15.09.07
Dodane dnia 21-04-2018 15:33
Zamieściłem tam właśżnie następujący komentarz: Skoro p. Wóycicki jest do tego stopnia zafiksowany na walce z cieniem PRL i ZSRR to wystarczy odpowiedzieć, że blok radziecki nie upadł dlatego, że działała Wolna Europa, Głos Ameryki, Radio Swaboda itd., ale z powodu bardzo poważnych błędów jego przywódców w polityce wewnętrznej (wyłączenie normalnych mechanizmów samokontroli elity politycznej) i gospodarczej (uparte trwanie przy systemie nakazowo-rozdzielczym). Jeżeli p. Wóycicki uważa, że w sytuacji, gdy historia się powtarza (wyłączenie mechanizmu zmiany kursu politycznego poprzez zastraszanie wyborców i ujednolicenie ideologiczne niemal wszystkich parfii, uparte trwanie przy multi kulti i niekontrolowanej imigracji, tolerowanie masowego bezrobocia i umów śmieciowych) zakneblowanie opozycji antysytemowej coś pomoże, to ręce opadają.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ataki wrogów Narodowej Demokracji
gjw
Użytkownik

Postów: 611
Data rejestracji: 15.09.07
Dodane dnia 21-04-2018 15:46
Odnośnie wspólnej platformy z uczciwą. prospołeczną lewicą to... Mam propozycję zawieszeniia na kołku tematów "antysemickich". W miarę poznawania coraz większej liczby faktów na temat dziejów XX wieku utwierdzam się w poglądzie, ż eIzhfrael i diaspora nie stanowili i nie stanowią saodzikelnej potęgi geopolitycznej. Raczej narzędzie wykorzystywane przez elity władzy Anglosasów, dające sobie wmówić przez te elity zaprojektowane mity historyczne i -izmy. będące narzędziem określonych celów grupy interesów świata morskiego (rimmland), żyjącego w znacznej mierze z polityki: dziel i rządź wobec lądowego (hearthland).
https://pl.blastingnews.com/felietony/2018/04/co-pisala-anglojezyczna-prasa-o-powstaniu-w-getcie-warszawskim-w-1943-002516281.html
https://uk.blastingnews.com/opinion/2018/04/what-did-the-english-language-press-write-about-warsaw-ghetto-uprising-002515139.html
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014