Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumCzerwiec 23 2017 12:29:18
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
6
6
UNSO-OUN UPA
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Pobicie Mateusza Pis...
Francja. Niemcy. kat...
Sanocki: Rosjo wycią...
Szpitale - dżihad.pl?
Moore. Manchester
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Zobacz Temat
Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl | Aktualności | Polska
Autor Moore. Manchester
gjw
Użytkownik

Data rejestracji: 15.09.07
Dodane dnia 25-05-2017 02:12
Umarł Roger Moore. Umarł po dość krótkiej walce z rakiem. Niech mu ziemia lekką będzie! Wspominam z wielką łzą w oku jego role jako nłodego rycerza Ivanhoe, oczekującego przybycia prawowitego władcy i przeszkadzającego tyranowi w uciskaniu zwykłych ludzi. Gapiłem się na te jego przygody jako mały chłopiec, w ekran czarno-białego, lampowego telewizora, który psuł się prawie bez przerwy... Przychodzili nieraz oglądać ze mną, moją babcią i mamą serial Święty nasi sąsiedzi, którzy nie mieli telewizora. Dobra, porządna, ale uboga rodzina.

Jednocześnie dowiedziałem się o kolejnym popisie... Nie wiem co bardziej podkreślić. Szaleństwo i zbrodnie wojujących islamistów, nędzę tzw. zachodniej demokracji czy bezgraniczną podłość politykierów-błaznów, którzy najpierw rzucili o ziemię brzemię białego człowieka, a potem napełnili swoje kraje plugastwem. Nieudolność i szaleństwo sprawujących władzę z nadania rzeczywistych ośrodków władzy Zachodu wołają o pomstę! Na wieść o niepotrzebnej śmierci dwojga naszych rodaków w zamachu ws Manchestrze zacidkają się pięści.

Czytam ze zgrozą i oburzeniem wpisy niektórych dyskutantów na FB. Jeszcze są tacy, co liczą na wyzwolenie katolickiej Polski od protestancko-masońskiego ucisku przez Państwo Islamskie. Mam nadzieję, że te głosy utoną w rosnącym okrzyku oburzenia; że znowu zewrzemy szeregi w obliczu śmiertelnego wroga; że staniemy się na powrót wielką rodziną, zamaist dawać się głupio podszczuwać jedni na drugich.

Zachód bez wątpienia jest już martwy. Zaprzedał swoje wartości. Niszczy się albo próbuje zaprząc do rydwanu demonów tych, co jeszcze te wartości mają zakodowane. Piszę o tym z pasją tutaj:

http://pl.blastingnews.com/felietony/2017/05/zmarl-roger-moore-niezapomniany-simon-templar-z-serialu-swiety-001720853.html

Zgroza, obrzydzenie, ale i nadzieja. Kolejny zaborca Polski zapewne zostanie zmuszony do porzucenbia swojego zaboru. Nowe rozdanie kart może się okazać zbawienne dla naszego kraju, acz prawie na pewno zostanie okupione kolejną daniną krwi. Trzeba walczyć o zmiany w świadomości ogółu w tym kierunku, aby ona była możliwie jak najmniejsza, a żadna ofiara nie nadaremna.

Boże wybaw Polskę!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014