Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumSierpień 25 2019 07:06:17
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
15
15
Protest w Lublinie 30.06.09 r.
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Zobacz Temat
Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl | Różne | Różne
Autor Lesby w Łodzi
RaHoWa
Użytkownik

Postów: 10
Miejscowość: Pabianice
Data rejestracji: 27.02.08
Dodane dnia 20-04-2008 16:32
23 kwietnia (środa) godzina 17:30, Łódź Nawrot 7 (księgarnia "Litera"smiley - promocja pedalstwa w wykonaniu Agnieszki Kościańskiej - autorki książki "Gender. Perspektywa antropologiczna."

Szykuję sie ciekawa wymiana zdańsmiley Kto może niech wpadnie. Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie w tym temacie. Nie możemy pozwolić na bezkarność degeneratów.
http://www.noplodz.fora.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Lesby w Łodzi
gjw
Użytkownik

Postów: 611
Data rejestracji: 15.09.07
Dodane dnia 22-04-2008 11:52
Cały czas nie rozumiem, co wyście się tak uczepili tego tematu. Jakiś taki łatwy do zrozumienia w porównaniu z innymi zagadnieniami politycznymi czy co? Tylko, że to nie jest sprawa polityczna, a tylko rzecz ludzkiej ułomności, której większe niż zazwyczaj (tacy ludzie byli od początku świata i będą aż do jego końca) rozpowszechnienie zostało spowodowane przez tych postępowców, co to w komunizmie i kapitalizmie "obdarowali" białe narody plagą rozwodów i innej, z początku wyłącuznie męsko-damskiej, usankcjonowanje przez państwo niemoralności. Dziś widzimy ostateczne skutki tzw. postępowych zmian w prawie cywilnym pierwszej połowy XX wieku.
Z drugiej strony - macie pewną słuszność. To jest sprawa polityczna. Robienie z poważnej ułomności osobistej i społecznej, którą należy niechętnie tolerować (bo inne wyjście byłoby zbyt kosztowne) podobnie jak się toleruje sekty nie stwarzające zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi, przykładu do naśladowania, ma określony cel polityczny. Tym celem jest ostateczny rozkład tradycyjnych więzi społecznych i zastąpienie ich planami doktrynerów. Wszelkie tradycje, historia i religia są tylko przeszkodami dla abstrakcyjnego i nieludzkiego Rozumu, który zaplanował nowy, wspaniały świat, który (jak we Francji i w Rosji czy w Ameryca lat 60-tych) staje się piekłem na ziemi już po położeniu jego pierwszych cegieł.
Nie wiem zatem, co można osiągnąć, bijąc cały czas w tych, którzy mają tyle samo świadomości celów, którym służą, co konie ciągnące powóz wiadomości o jego pasażerach i ich zamiarach.

Ja mam dla was jedną radę. Weźcie dzieła klasyków bzdurologii - od Marksa po Marcusego, wczytajcie się w nie trochę, co ci ludzie pisali o zniesienu własności prywatnej razem z rodziną i religią, wypiszcie sobie czy zaznaczcie, a potem pokażcie tym przemądrzałym paniom i panom, którym się zdaje, że służą wyłącznie sobie. Jeśli choć jedna osoba zrozumie, że jest tylko marionetką, afiszując sią z takimi skłonnościami, zamiast zostawić je dla siebie i sobie podobnych względnie z nimi jakoś walczyć, to będzie już jakieś niewielkie zwycięstwo. Na przykładzie np. Murzynów amerykańskich trzeba im też uświadomić, że po wykorzystaniu czeka ich wyrzucenie na śmietnik.

W przeciwnym razie dacie się tylko manipulować. Mechanizm jest bowiem prosty. Z jednej strony postawą "nie możemy pozwolić na bezkarność degeneratów" ułatwiacie sytuację tym, którzy się nimi posługują jako narzędziem do osiągania innych celów. Z drugiej pomagacie nagłośnić żelazne tematy zastępcze, którymi są: pedofilia, homoseksualizm, przerywanie ciąży. Nie twierdzę że te zjawiska są niegroźne ałbo bez znaczenia, ale uważam, że można w każdej chwili udowodnić, że są to pochodne głównych zagrożeń, które powinny stać się głównymi tematami: obcego panowania (w tym panowania obcej kultury w stanie ostatecznego upadku), fałszywej demokracji czyli rządów cwaniaków i motłochu, a wreszcie wynikającej z tego zapaści społeczno-gospodarczej (z trwałym bezrobociem i wyniszczającym nasz kraj krwotokiem masowej emigracji zarobkowej).

Zaś "gejów i lesby" możnaby spokojnie zostawić w ich własnym piekle, razem z erotomanami i nimfomankami. które samo w sobie stanowi dla nich wystarczające potępienie i karę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014