Jednodniówka Narodowa :: jednodniowka.pl
Strona Główna Artykuły Galeria ForumWrzesień 16 2019 18:50:01
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Kategorie aktualności
Linki
Szukaj

Forum

Redakcja
Kontakt
Archiwalna wersja JN
Regulamin komentarzy
Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: carlos
Losowe zdjęcie
Polecamy

Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Wojna ekonomiczna USA
Ataki wrogów Narodow...
Pakt Ribbentrop-Beck...
Reforma SN polityka ...
Wolna Polska narodowa
Najciekawsze Tematy
Uczmy się angiels... [50]
Kto pomoże mi sfo... [46]
Bałkany [35]
Klerykalna Partia... [33]
Mateusz Piskorski... [32]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Smiech
10/03/2014 10:21
No, ostrożnie ze słowami, panie anonimie! Może by tak zerwać przyłbicę i stanąć, jak mężczyzna, twarzą w twarz? Brak argumencików, to plujemy, co?

Yareck
04/03/2014 21:18
Jesteście ostoją... politycznej prostytucji. Więcej pisać nie trzeba!!!

Piotr Kolczynski
22/01/2012 21:55
Może być?

Marzena Zawodzinska
11/11/2011 22:18
Porządek by trzeba zrobić...

Marzena Zawodzinska
31/10/2011 07:55
Ten shoutbox jest za nisko, nie widać go.

Archiwum
Artykuły: Artykuły z internetu.
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
„Świat Inflant” nr. 13 (52), „Akant” nr 13 (130) grudzień 2007 Tożsamość państwowa Białorusi krystalizuje się nie tyle w ogniu sporów wewnętrznych, co w obronie przed nowoczesną, ekonomiczno-kulturową agresją ze strony sąsiadów, a przede wszystkim Imperium Americanum, które chce decydować o kształcie całego świata i wszędzie rozdawać swoje karty. We własnym interesie przede wszystkim. Bezkrwawa agresja Rosji, Unii Europejskiej i USA przyspiesza nad Niemnem, Dnieprem i Berezyną proces powstawania narodu państwowego na wzór Francji, Belgii, Szwajcarii czy wreszcie USA. Naród państwowy rozumiany jest jako wspólnota polityczna obywateli równych wobec prawa niezależnie od pozycji społecznej, pochodzenia, języka i wyznania.

George Soros - na czele świata?
GEORGE SOROSZ - amerykanin, multimiliarder, Żyd węgierskiego pochodzenia, człowieka w zasadzie z etykietką, który chciałby wszystko kupić za dolary i o którym mówi się jako o genialnym finansiście. Jest niesamowicie bogatym człowiekiem. Może właśnie parę słów o jego życiorysie. Jest to człowiek, który wyemigrował z Węgier w 1947 roku i znalazł się w Anglii. Studiował w elitarnej, politycznej Londyńskiej Szkole Ekonomii z której wywodzi się bardzo wielu wybitnych polityków. Po studiach zaczął pracować jako makler specjalizujący się w arbitrażu złotem. Przeczytaj więcej!

Ministerstwo służby Bushowi.
Każde kolejne wybory dowodzą, że w Polsce istnieje kilka zagadnień uważanych za niemal święte przez prawie wszystkie główne siły polityczne. Jednym z nich jest bezwarunkowy i ślepy sojusz ze Stanami Zjednoczonymi, polegający między innymi na oddawaniu polskich wojsk do dyspozycji Warszyngtonu. W nowym rządzie, tworzonym przez PiS największym orędownikiem takiego stanu rzeczy będzie zapewne minister obrony narodowej, Radek Sikorski. Już w przeszłości dał się on poznać jako wierny sojusznik władz USA, a obecnie jest bardzo mocno powiązany z amerykańskim lobby.

Polsko-białoruskie refleksje
Jedni są uczciwi, drudzy mają alibi na każdy uczynek - Władysław Piekarski Z kobietą z Brasławia spotkałam się przypadkowo. Rozgadałyśmy się i okazało się, że jest Polką i katoliczką, tak jak i ja. W końcu zaczęłyśmy mówić o kolejnym podziale Związku Polaków na Białorusi, co jak się okazało, nas obydwie nurtuje. Od swojej rozmówczyni dowiedziałam się, że obecnie w Domu Polskim w Brasławiu noga ludzka nie postaje. Budynek zaczyna zapadać w ruinę, zgnilizna i stęchlizna mszczą się na nieogrzewanym pomieszczeniu.

Ron Paul ”Hipokryzja USA na Ukrainie”
Prezydent Bush w ostatnim tygodniu powiedział: “Każde wybory (na Ukrainie), jeśli takowe się odbędą, powinny być wolne od jakichkolwiek zagranicznych wpływów “. Zgadzam się z prezydentem w zupełności. Na nieszczęście wygląda na to, że wiele rządowych agencji w USA postrzegało sprawy w inny sposób, i wysłało należące do amerykańskich podatników dolary na Ukrainę z zamiarem wywarcia wpływu na wyniki wyborów.
W naszym serwisie

POST NA FORUM SERWISU ANTY ORANGE

ARTYKUŁY PROF. WIKTORA POLISZCZUKA...

ARTYKUŁY L. KULIŃSKIEJ
Tłumaczenia JN


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014